Meniu
Jūsų krepšelis

Visos prekės

Dovanų rinkinys „Didingoji Suvalkija“ yra ypatingai tautiškumą atspindinti dovana, tinkanti norint nudžiuginti užsienyje gyvenančius artimuosius, kolegas ar verslo partnerius. Mėlynuojantys linų ir geltonuojantys rapsų laukai – tai Lietuvos atspindys. O iš šių gamtos gėrybių išgautas nerafinuotas, ..
12.50€
Be PVM:10.33€
Dovanų rinkinys „Didingoji Suvalkija“ yra ypatingai tautiškumą atspindinti dovana, tinkanti norint nudžiuginti užsienyje gyvenančius artimuosius, kolegas ar verslo partnerius. Mėlynuojantys linų ir geltonuojantys rapsų laukai – tai Lietuvos atspindys. O iš šių gamtos gėrybių išgautas nerafinuotas, ..
17.50€
Be PVM:14.46€
Kodėl „Geltonasis žiedas“? Nes dovanų rinkinį sudaro aliejaus rūšys, kurių žaliava auga Lietuvos laukuose ir žydi visi geltonai! Rinkinyje esantis šaukštelis yra maža asmeniška smulkmena, kuri visuomet primins, kad dovana gauta iš širdies, galvojant būtent apie jį!Kokia nauda ir ką duoda šie alieja..
18.80€
Be PVM:15.54€
Dovanų rinkinys „Harmonija“ yra itin vertinga dovana mėgstantiems gerą skonį, sveiką mitybą ar natūralias priemones sveikatos stiprinimui. Rinkinyje esančios net 5 rūšys kokybiško aliejaus, tikrai atras savo vietą namuose. Net tos pačios salotos, bet kasdien vis kito aliejaus lašu gardintos, leis ..
26.40€
Be PVM:21.82€
Kai ieškai asmeniškos, rūpestingos, tačiau nedidelės dovanos, rinkinys „Kanapėlė“ tikrai tam puikiai tinka. Kas gali būti geriau, kaip rytą pradėti energijos suteikiančia ir smegenų veiklą stiprinančia arbata, pietus gardinant subtiliai švelnaus skonio kanapų aliejumi? O jeigu diena buvo labai įtem..
10.50€
Be PVM:8.68€
Dovanų rinkinys „Meistras“ labiausiai nudžiugins tą, kuris pats yra tikras virtuvės meistras! Tai itin vertinga ir naudinga dovana virtuvės šefui, ar tiesiog žmogui, mėgstančiam gerą, kokybišką maistą. Rinkinyje esančios net 6 rūšys nerafinuoto, šalto spaudimo aliejaus, tikrai atras savo vietą ir k..
35.70€
Be PVM:29.50€
Kiekvienas maisto mylėtojas žino, jog kanapės turi subtilų skonį, todėl kanapių aliejus taip mėgstamas tarp gurmanų. O štai rapsų aliejus turi ne tik švelnų skonį ir kvapą, tačiau vienintelis toks nerafinuotas, šalto spaudimo aliejus, kuris tinkamas net ir kepti. Dovanodamas dovanų rinkinį „Ramybė..
27.50€
Be PVM:22.73€
Dovanų rinkinys „Rytas“ yra itin naudinga dovana. Rytą pradėjus šaukšteliu linų sėmenų aliejaus, kuris dar vadinamas „Lietuvos auksu“, diena bus žvalesnė, energingesnė. Pietus ruošiant su rapsų aliejumi, kurio ir yra didžiausias išskirtinumas, jog jį galima kaitinti, šeima valgys sveikai. O vakare..
17.30€
Be PVM:14.30€
Dovanų rinkinys „Rytas“ yra itin naudinga dovana. Rytą pradėjus šaukšteliu linų sėmenų aliejumi, kuris dar vadinamas „Lietuvos auksu“, diena bus žvalesnė, energingesnė. Pietus ruošiant su rapsų aliejumi, kurio ir yra didžiausias išskirtinumas, jog jį galima kaitinti, šeima valgys sveikai. O vakare..
23.30€
Be PVM:19.26€
Šis dovanų rinkinys ne veltui turi pavadinimą „Sapnas“. Jame esantys aliejai turi labai svarbius vaidmenis, kurie ne tik skirti skaninti maistą ir praturtinti jį įvairesniais skoniais, tačiau ir suteikti stiprybės bei ramybės mūsų organizmams. Tuomet dienos pabaigoje galime jaustis ramiau ir miegot..
18.30€
Be PVM:15.12€
Dovanų rinkinys „Šeimynėlė“ yra ypatingas tuo, kad kiekvienas buteliukas turi skirtingų naudingųjų savybių. Ir tikrai neliks nei vieno aliejaus iš rinkinio, kuris nerastų savo vietos virtuvėje ar nebūtų panaudotas kaip natūrali priemonė organizmo stiprinimui.Kodėl ši dovana tinkama visai šeimai?Jud..
24.00€
Be PVM:19.83€
Kai norisi nustebinti mylimą žmogų nedidele, tačiau malonia ir vertinga dovana, rinkinys „Šiluma“ tam idealiai tinka. Nesvarbu, dovana bus skirta mamai, tėčiui, seneliui, draugui ar kolegai, ją dovanojant parodysite kaip stipriai linkite jam sveikatos, energijos. Linų sėmenų aliejus yra vadinamas ..
7.20€
Be PVM:5.95€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 82 (7 puslapių)
Ši svetainė naudoja slapukus, kad suteiktų geriausią naršymo patirtį.