Meniu
Jūsų krepšelis

Saulėgrąžų aliejus

Saulėgrąžų aliejus

Nerafinuotas saulėgrąžų aliejus greitai atranda savo vietą virtuvėje! Jis puikiai tinka:

  • gardinti salotas,
  • gardinti košes,
  • gardinti sveikuoliškus kokteilius,
  • gardinti šviežiai spaustas sultis,
  • gardinti garnyrus,
  • gardinti padažus,
  • dėti į kepinius - sausainius, pyragus ar duoną.

Jo išskirtinumas prieš kitus aliejus yra tas, kad jį galima kaitinti iki 190 laipsnių temperatūros. Dėl to puikiai tinka kepant patiekalus orkaitėje.

Saulėgrąžų aliejus praturtintas A, E, PP, D ir B grupių vitaminais, magniu, folio rūgšties ir omega-6, bei omega-9. Būtent todėl šis aliejus vertinamas ne tik dėl jo naudos virtuvėje, bet ir žmogaus organizmui. O, kad galėtume užtikrinti aukštą jo vertę, kruopščiai renkamės sėklas, iš kurių ir spaudžiamas aliejus.

Kodėl mes taip užtikrintai tai sakome? Nes šis saulėgrąžų aliejus spaudžiamas mūsų ūkyje tik iš aukščiausios kokybės sertifikuotų sėklų. Saulėgrąžų tiekėjams taikome aukščiausius standartus, todėl ir šias sėklas atsirinkome tik iš 4 ūkio. Aliejaus spaudimui naudojama naujos technologijos mechaninė spaudimo sistema, kurios dėka galime aliejuje išlaikyti maistinės savybes, vitaminus ir mikroelementus. Buteliuko apačioje gali susidaryti natūralios drumstos, tamsios spalvos nuosėdos, kadangi aliejus natūralus ir neapdirbamas jokiomis medžiagomis ar dujomis.

Yra žinomų mitų teigiant, jog saulėgrąžų aliejus yra beskonis, bekvapis, skystas ir net bespalvis. Bet mes – „Suvalkijos aliejus“ - neigiame tai! Mūsų ūkyje spaustas aliejus turi stiprų saulėgrąžų kvapą bei skonį, o pati konsistencija – tiršta. Tad atidarius buteliuką, iškart pajusite 100% gryną saulėgrąžų aliejų. Jis spaudžiamas tik iš lukštentų saulėgrąžų branduolių, taip aliejų apsaugant nuo užterštumo ir išgaunant aukščiausios kokybės produktą.

Saulėgrąžų aliejaus nauda žmogaus organizmui:Padeda sumažinti blogojo cholesterolio kiekį organizme;Stiprina kraujagyslių ir širdies veiklą;Neleidžia išsivystyti reumatiniam artritui, astmai;Kovoja prieš gaubtinės žarnos, gimdos, plaučių bei odos navikų atsiradimą;Padeda kovoti su kataraktos simpto..
2.90€
Be PVM:2.40€
Saulėgrąžų aliejaus nauda žmogaus organizmui:Padeda sumažinti blogojo cholesterolio kiekį organizme;Stiprina kraujagyslių ir širdies veiklą;Neleidžia išsivystyti reumatiniam artritui, astmai;Kovoja prieš gaubtinės žarnos, gimdos, plaučių bei odos navikų atsiradimą;Padeda kovoti su kataraktos simptom..
4.50€
Be PVM:3.72€
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)
Ši svetainė naudoja slapukus, kad suteiktų geriausią naršymo patirtį.