Meniu
Jūsų krepšelis

Privatumo politika

PRIVATUMO POLITIKA

BENDROSIOS NUOSTATOS

1.1 Šios privatumo ir prekių pirkimo el. parduotuvėje www.suvalkijosaliejus.lt taisyklės (toliau – Taisyklės) sudarytos siekiant užtikrinti Jūsų (toliau – Klientas) ir el. parduotuvėje www.suvalkijosaliejus.lt (toliau – Parduotuvė) prekes parduodančios IĮ „Suvalkijos aliejus“ (toliau – Pardavėjas) teises, nustatyti abiejų šalių, atsakomybę, pareigas, asmens duomenų apsaugos taisykles, ir kitas su prekių pirkimu – pardavimu Parduotuvėje.

1.2 Klientas, pirkdamas internetu, suformavęs prekių krepšelį ir pradėdamas pildyti užsakymo formą ir pažymėjęs varnelę prie teiginio „Sutinku su taisyklėmis“, patvirtina, kad su šiomis Taisyklėmis susipažino, su jomis sutinka ir įsipareigoja jų laikytis.

1.3 Internetinės svetainės ir bet kurio jos puslapio (dalies) turinį ir formą gina tarptautiniai ir Lietuvos Respublikos įstatymai. www.suvalkijosaliejus.lt pasilieka sau teisę, be išankstinio perspėjimo keisti, taisyti, papildyti svetainės turinį. Ši svetainė www.suvalkijosaliejus.lt yra ginama autorinių teisių.

1.4 Pardavėjas – IĮ „Suvalkijos aliejus“, juridinio asmens kodas 304698858, adresas: Bažnyčios g. 10, Alksnėnų k, Vilkaviškio r. LT-70478, el.paštas: suvalkijosaliejus@gmail.com

1.5 www.suvalkijosaliejus.lt gali naudotis veiksnūs fiziniai asmenys, ne jaunesni kaip 18 metų amžiaus ir juridiniai asmenys.

1.6 Parduotuvė turi teisę atšaukti užsakymą bei jo išsiuntimą tuo atveju, jei užsakytų prekių (ar prekės) kaina buvo nurodyta neteisingai arba jeigu jos nebeturi sandėlyje. Tokiu atveju, Pirkėjas bus informuotas elektroniniu laišku. Nepavykus susisiekti, užsakymas bus automatiškai atšauktas.

1.7 Užpildę savo paskyrą www.suvalkijosaliejus.lt tinklalapyje, užtikrinate, kad pateikta informacija registracijos ar užsakymo metu yra teisinga, bei tiksli.

 ASMENS DUOMENŲ RINKIMAS, TVARKYMAS IR SAUGOJIMAS

2.1. Pirkėjui užsakant prekes elektroninėje Parduotuvėje registracija nebūtina, tačiau, norint užtikrinti užsakymo įvykdymą, reikalinga pateikti asmens duomenis: vardas, pavardė, adresas, kuriuo bus pristatomos prekės, elektroninis paštas, telefono numeris.

2.2. Klientas patvirtina, kad žino apie savo teisę atsisakyti pateikti savo asmens duomenis, tačiau supranta, kad asmens duomenys yra reikalingi ir būtini prekių užsakymo vykdymui, o Klientui nepateikus duomenų ir nesutikus, kad jie bus tvarkomi, pasiliekama teisė neįvykdyti užsakymo.

2.3. Pardavėjas asmens duomenų tvarkymui taiko saugos ir tvarkymo reikalavimus, nustatytus Lietuvos Respublikos asmens duomenų teisinės apsaugos įstatyme.

2.4. Internetinėje svetainėje www.suvalkijosaliejus.lt, klientų duomenys renkami šiems tikslams:

2.4.1. Užsakymų vykdymui.

2.4.2. Finansinių dokumentų išrašymui.

2.4.3. Iškilusių problemų sprendimams.

2.4.4. Sutarties įsipareigojimų vykdymui.

2.5. Kliento duomenų tvarkymo principai, internetinėje svetainėje www.suvalkijosaliejus.lt:

2.5.1. Kliento asmens duomenys tvarkomi konfidencialiai ir sąžiningai.

2.5.2. Kliento asmens duomenis tvarko tik tam teisę turintys asmenys.

2.6. El. parduotuvėje www.suvalkijosaliejus.lt slapukai (ang.“cookies“). Jie yra įrašomi į Jūsų kompiuterį, ar kitą įrenginį su kuriuo prisijungiate prie el. parduotuvės. Slapukų paskirtis:

2.6.1. Sužinoti kliento vardą ir pavardę.

2.6.2. Sužinoti kliento ID.

2.6.3. Sužinoti su kokiu el. paštu jungiasi klientas.

2.6.4. Sužinoti ar klientas sutiko su el. parduotuvės taisyklėmis.

2.6.5. Sužinoti kokios prekės domina klientą.

2.7. Jūs pasiliekate teisę peržiūrėti visus įrašytus slapukus. Jūs turite teisę ištrinti visus arba dalį slapukų. Jūs turite teisę nesutikti, kad būtų naudojami arba įrašomi slapukai Jūsų kompiuteryje arba kitame naudojamam prietaise, tačiau tokiu atveju, gali sutrikti el. parduotuvės funkcijos aptarnaujant Jus.

2.8. Kliento asmens duomenys saugojami ne ilgiau, nei reikalinga nustatytų tikslų vykdymui.

2.9. www.suvalkijosaliejus.lt neperduoda informacijos nei atlygintinai, nei neatlygintinai ar kitokiu būdu neatskleidžia kliento asmens duomenų tretiesiems asmenims.

PASKYROS

3.1. Suvalkijosaliejus.lt yra nurodytos nuorodos į kitus tinklalapius, kuriuose yra sukurtos parduotuvės paskyros. Šiuose tinklalapiuose gali būti talpinama ta pati informacija, kaip ir el. parduotuvėje, nes suvalkijosaliejus.lt yra el. parduotuvės ir paskyrų valdytojas.

3.2. suvalkijosaliejus.lt turi paskyras šiuose socialiniuose tinkluose:

3.2.1. Suvalkijos aliejus (socialinis tinklas Facebook).

3.2.2. Suvalkijos aliejus (socialinis tinklas Instagram).

 

 

 

Ši svetainė naudoja slapukus, kad suteiktų geriausią naršymo patirtį.