Meniu
Jūsų krepšelis

Sėklos

Sėklos

Ieškote, kur kokybiškos sėklos ir būdo ištisus metus praturtinti savo organizmą vitaminų gausa? Užsukti į mūsų E-parduotuvę buvo tinkamiausias sprendimas Jums ir Jūsų šeimai! Štai pažiūrėkite, kas Jus pasitinka.

  • Vienas geriausių augalinių baltymų šaltinių – kanapių sėklos – jau seniai atrastos ir pamėgtos žinomiausių Lietuvos sportininkų.
  • Linų sėmenys – dažnai medikų rekomenduojamas kaip vaistas Nr. 1 nuo refliukso, o daugumos moterų favoritas - kaip puiki ir nebrangi lieknėjimo formulė.
  • Moliūgų sėklos – gydytojų rekomenduojama kaip prevencijos priemonė prieš prostatos ligas, bei puikus ginklas įvairioms širdies, kraujagyslių ligoms kontroliuoti.
  • Saulėgrąžų sėklos - odos, nagų, plaukų būklei atstatyti.

Sėklos turi akivaizdžią naudą mūsų organizimui, tik daugelis mūsų pristingame fantazijos, kur ir kaip jų savybes panaudoti ir atskleisti patiekaluose. Kad tą palengvinti, kiekviename skyriuje įdėjome patarimus, kokiuose patiekaluose ir kokiais metodais sėklos įpinamos šeimos mityboje.

Jeigu smalsu ir nekantraujate sužinoti, kaip mūsų sėklos gali būti panaudotos, užsukite į kiekvieną jų kategoriją. Ten suguldėme nemažą dalį savo žinių. „Suvalkijos aliejaus“ šeima kasdien jas naudojame patys, todėl tikimės, jog dalindamiesi padėsime ir Jums atrasti mūsų sėklas iš geriausios pusės.

 

Ši svetainė naudoja slapukus, kad suteiktų geriausią naršymo patirtį.