Meniu
Jūsų krepšelis

Nakvišų aliejus

Nakvišų aliejus

Nuo seno žinoma, kad nakviša yra augalas, turintis nepaprastų gydomųjų ir stiprinančių savybių. Ši laukinė Šiaurės Amerikos gėlė buvo naudojama kaip energiją ir stiprybę teikianti priemonė, žaizdų gydymui, kompresams. Išmokus iš sėklų spausti aliejų, jis tapo ypatingai vertingas ir šiandien palengvina daugybės žmonių gyvenimus.

Nakvišų aliejuje, spaudžiant jį iš sėklų šaltuoju būdu, išsaugoma daugybė gerųjų medžiagų, kurias natūraliai turi šios sėklos. Jame yra gausu esminių riebalų rūgščių, reikalingų organizmui, tai yra gama linoleno rūgštis (GLA), dar vadinama Omega-6. Taip pat vitaminas E, kuris turi stiprų antioksidantinį poveikį. Jis mažina širdies kraujagyslių ligų tikimybę, padeda greičiau gyti žaizdoms. Paprastai tariant, tai odos ir kraujagyslių elastingumo vitaminas.

Nakvišų aliejus – ypatingai vertinga priemonė moterų sveikatai

Pastebėta, jog aliejuje esančios veikliosios medžiagos padeda sureguliuoti kai kuriuos moters organizme vykstančius procesus, tokius kaip priešmenstruacinis sindromas (PMS) ar menopauzė. Jo dėka sumažėja ar net visai išnyksta kamuojantys jautrių krūtų ar tiesiog skausmingų menstruacijų simptomai. Nakvišų aliejaus dėka normalizuojasi pats ciklas.

Odos, plaukų ir nagų sveikatos šaltinis

Nakvišų aliejus turi medžiagų, kurios padeda išlaikyti sveikus plaukus, odą ir nagus. Jis saugo nagus nuo sutrūkinėjimo juos stiprinant, maitina galvos odą ir taip padeda mažinti silpnų ir slenkančių plaukų problemas.

Turint odos bėdų ar net ligų – nakvišų aliejus yra ypač naudingas. Jį ne tik verta, bet ir rekomenduotina naudoti esant tokioms problemoms, kaip:

  • kamuojantys jaunatviniai spuogai;
  • dermatitas;
  • egzema;
  • aknė;
  • rožinė.

Nakvišų aliejaus nauda ne tik moterims

Taip, tikra tiesa, kad šis aliejus labiausiai mėgstamas moterų dėl jau minėtų priežasčių. Visgi, jo nauda kur kas didesnė. Štai dar keletas priežasčių, kodėl jis taip liaupsinamas:

  • Puiki širdies sveikatos stiprinimo priemonė. Jis padeda mažinti cholesterolio kiekį kraujyje, normalizuoti kraujo spaudimą, stiprinti širdį ir mažinti tikimybę širdies ligų atsiradimo ar net širdies smūgio.
  • Turi priešuždegiminių savybių. Nakvišų aliejus mažina sąnarių skausmą ir patinimą.
  • Padeda smegenų veiklai. Pastebėta, jog šis aliejus sulėtina alzheimerio ligos progresavimą.
  • Palengvina gydymąsi nuo alkoholizmo. Kitaip tariant, šis aliejus palengvina abstinencijos simptomus. Jame yra jau minėtos gama linoleno rūgšties, kurios paprastai labai trūksta šią ligą turintiems žmonėms.

Įvertinkite nakvišų aliejaus naudą patys įsigyjant nerafinuotą, šaltuoju būdu spaustą mūsų aliejų tiesiog čia – internetu. Jūsų patogumui yra dviejų dydžių pakuotės: 100 ml. ir 250 ml. Jeigu pradžiai norisi išbandyti, pradėkite nuo mažosios pakuotės!

Nakvišų aliejus ir jo nauda organizmui:puoselėja natūralų grožį: skaistina odą, stiprina plaukus, nagus;padeda mažinti cholesterolio kiekį kraujyje;padeda gerinti kraujo krešėjimą ir normalizuoti kraujo spaudimą;stiprina širdies veiklą;mažina sąnarių skausmą;esant peršalimui, padeda atpalaiduoti kv..
10.00€
Be PVM:8.27€
Nakvišų aliejus ir jo nauda organizmui:puoselėja natūralų grožį: skaistina odą, stiprina plaukus, nagus;padeda mažinti cholesterolio kiekį kraujyje;padeda gerinti kraujo krešėjimą ir normalizuoti kraujo spaudimą;stiprina širdies veiklą;mažina sąnarių skausmą;esant peršalimui, padeda atpalaiduoti kvė..
20.00€
Be PVM:16.53€
Rodoma nuo 1 iki 2 iš 2 (1 puslapių)
Ši svetainė naudoja slapukus, kad suteiktų geriausią naršymo patirtį.