Meniu
Jūsų krepšelis

Aliejus

Aliejus

Jeigu užsukai čia – reiškia Tau ne tas pats, koks aliejus bus Tavo virtuvėje! Įvairių skonių, pasižymintys tiek maistinių, tiek gydomųjų naudingųjų savybių gausa, nerafinuoti, šalto spaudimo aliejai iš „Suvalkijos aliejus“ Tavo namus visada pasieks švieži ir kokybiški. Mes už tai atsakome ir garantuojame!

Taip, mes drąsiai kalbame, ir tai darome dėl labai svarių priežasčių. Visų rūšių aliejus yra spaudžiamas mūsų ūkyje šaltuoju būdu ir nusodinant jį natūraliu būdu, taip išsaugant visas gerąsias savybes esančias sėklose. Beje, jis spaudžiamas tik tuomet, kai gaunamas užsakymas! Nelaikome likučių, nes norime, kad kiekvieno namus pasiektų šviežias, gardus aliejus. Mes patys jį pilstome, dedame etiketes ir čia nėra tarpinių gamybos grandžių.

Net 5 rūšys sėklų aliejaus spaudimui auginamos savame ūkyje:

  • linai,
  • rapsai,
  • judra,
  • kanapės,
  • garstyčios.

Savo žaliavą auginame sveikai! Kitos sėklos – jos atrenkamos itin kruopščiai. Vežamės tik iš EKO ūkių, tačiau ir čia ne iš bet kokių. Mums svarbu, kad ne tik sertifikatas būtų, bet iš tiesų atitiktų mūsų vertinamus kokybės standartus. Tik tuomet galime užtikrinti, kad aliejus, kurį išspausime, bus kokybiškas.

Aliejai, kuriuos rasite asortimente, puikiai tinka derinti virtuvėje. Vienas mėgiamiausių mūsų klientų, o ypač vaikų – lengvai paskrudintų moliūgų sėklų skonio moliūgų aliejus. Kepimui idealiai tinka rapsų aliejus ir saulėgrąžų aliejus. Mėgstantiems silkės patiekalus, linų sėmenų aliejus ypatingai rekomenduojamas!

Kiekvienas mūsų aliejus puikiai tinka šaltųjų patiekalų gardinimui. Taip pat jie tinka vartoti ir gryni, tik būtina atkreipti dėmesį į rekomendacijas, kurios nurodytos, prie kiekvieno produkto aprašymo.

Išsirink ir mėgaukis skoniu!

Ši svetainė naudoja slapukus, kad suteiktų geriausią naršymo patirtį.