Meniu
Jūsų krepšelis

Dovanų rinkinys „Rytas“, 3x250 ml.

Dovanų rinkinys „Rytas“, 3x250 ml.
Dovanų rinkinys „Rytas“, 3x250 ml.

Rinkinys „Rytas“ yra rūpestinga dovana kiekvienam, mėgstančiam gerą, kokybišką maistą, vertinantiems lietuviškos gamtos gėrybes. Šis dovanų rinkinys sudarytas iš 3 buteliukų po 250 ml nerafinuoto, šalto spaudimo aliejaus: linų sėmenų aliejus, kanapių aliejus ir rapsų aliejus. Jie visi jau supakuoti į dėžutę, tad tuo rūpintis jau nebereikės, belieka dovanoti!

Kad kiekvienas rytas tau artimo žmogaus, kuriam skirta ši dovana, prasidėtų šaukšteliu natūralaus aliejaus

18.50€
Be PVM: 15.29€
  • Atsargos: Sandėlyje

Dovanų rinkinys „Rytas“ yra itin naudinga dovana. Rytą pradėjus šaukšteliu linų sėmenų aliejaus, kuris dar vadinamas „Lietuvos auksu“, diena bus žvalesnė, energingesnė. Pietus ruošiant su rapsų aliejumi, kurio ir yra didžiausias išskirtinumas, jog jį galima kaitinti, šeima valgys sveikai. O vakare, gardžios salotos su kanapių aliejumi ne tik džiugins savo skoniu, bet ir suteiks ramybės jaukesniam vakarui, ramesniam miegui.

Kokia nauda ir ką duoda šie aliejai? Kur galima juos panaudoti?

  • Kanapių aliejus tinka visiems ir abejingų tikrai nepalieka! Jo skonis primena riešutus, aguonas. Savo subtiliu ir švelniu skoniu puikiai tinka gardinti maistą. Jis padeda gerinti miegą, mažinti nerimą, depresiją, netgi turi priešuždegiminių savybių, todėl tinka tepti pažeistas odos vietas.
  • Linų sėmenų aliejus naudingas tiek su maistu, tiek naudojant kaip papildą. Jis ypatingai mėgstamas virtuvės šefų, tad jeigu dovana-staigmena skirta virtuvės virtuozui – tikrai neapsiriksi.
  • Rapsų aliejus vienintelis šalto spaudimo aliejus tinkantis kepimui! Jis neįsigeria į maistą!

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis
Ši svetainė naudoja slapukus, kad suteiktų geriausią naršymo patirtį.