Meniu
Jūsų krepšelis

Saulėgrąžų sėklos

Saulėgrąžų sėklos

Saulėgrąža yra bene vienintelis augalas savo grožiu, didybe ir teikiama nauda nuginkluojantis kiekvieno žmogaus širdį. Iš saulėtųjų laukų surinktos saulėgrąžų sėklos yra praturtintos:

  • B grupės vitaminais,
  • cinku,
  • selenu,
  • geležimi,
  • baltymais,
  • skaidulinėmis medžiagomis.

Saulėgrąžų sėklos didžiai turtingos selenu, kuris veikia kaip antioksidantas, neutralizuojantis laisvuosius radikalus, todėl laisvieji radikalai, dar nespėję pakenkti mūsų organizmui, pasišalina. Taip pat šios sėklos, dėl jose esančio seleno, padeda tinkamai funkcionuoti skydliaukei, atsistatyti pažeistoms ląstelėms organizme.

Kaip matote, saulėgrąžų sėklų nauda nenuginčijama ir tai dar ne viskas, daugiau rasite prekių aprašymuose! Argi ne džiugu, kai galite savo organizmą prisotinti vitaminais pasitelkdami gamtos jėgą?

Mes juokaudami sakome, kad saulėgrąžų sėklos yra kaip „draugystės pypkė“. Jos suburia šeimas, draugus į bendrą ratą. Kviečia dalintis. Retas kuris į klausimą: „ar nori semkų“ atsakys neigiamai. Patiekite sėklas vienas kaip užkandį. Atėjus svečiams, paskrudinkite, skaninkite salotas, padažus, kepinius, sriubas, jogurtą. Mėgaukitės gamtos skoniu ant savo stalo!

 

Saulėgrąžų sėklos 150 g. yra patogi pakuotė įdėti vaikui į mokyklą ir būti tikriems, kad užkandžiaus sveiku maistu. Šią pakuotę galima drąsiai laikyti automobilio pirštinių skyriuje, taip užkertant kelią peralkti. Nešiokitės rankinėje su savimi ir užkandžiaukite sveikai, kad ir sėdint parke. Saulė..
1.82€
Be PVM:1.50€
Saulėgrąžų sėklos 250 g. yra patogi pakuotė įdėti vaikui į mokyklą ir būti tikriems, kad užkandžiaus sveiku maistu. Šią pakuotę galima drąsiai laikyti automobilio pirštinių skyriuje, taip užkertant kelią peralkti. Nešiokitės rankinėje su savimi ir užkandžiaukite sveikai, kad ir sėdint parke. Saulė..
2.50€
Be PVM:2.07€
Saulėgrąžų sėklos 500 g. yra patogi pakuotė įdėti vaikui į mokyklą ir būti tikriems, kad užkandžiaus sveiku maistu. Šią pakuotę galima drąsiai laikyti automobilio pirštinių skyriuje, taip užkertant kelią peralkti. Nešiokitės rankinėje su savimi ir užkandžiaukite sveikai, kad ir sėdint parke. Saulė..
4.01€
Be PVM:3.31€
Rodoma nuo 1 iki 3 iš 3 (1 puslapių)
Ši svetainė naudoja slapukus, kad suteiktų geriausią naršymo patirtį.