Meniu
Jūsų krepšelis

Dovanos

Dovanos

Dovanos ir jų paieška labai dažnai mums kelia gana nemenką galvos skausmą ir rūpestį. Ypatingai vis sunkiau tampa, kai nudžiuginti norime tuos, kuriuos mylime ir rūpinamės, tačiau rodos, kad jau viską dovanojome, na ką dar sugalvoti?.. Ir tuomet prasideda paieškos ir klausinėjimai: ką padovanoti mamai? Ką padovanoti vyrui? ir pan.

Mes Jus patikiname, kad nėra blogos dovanos, jeigu ji renkama su meile! Niekada nesuklysite dovanodami tai, kas:

  • praktiška
  • sveika
  • suvartojama
  • naudinga

Dovanos vyrams

Praktiškos dovanos vyrams labiausiai patinka! Jie dažnai kupini rūpesčių visai kitokių nei moterų, tad parodytas dėmesys, leisiantis jiems ir truputį nurimti, atsipalaiduoti, dovanojant rinkinius, kuriuose yra kanapių aliejus arba kanapių arbata – tikrai puikus sprendimas! Labai vyriškos dovanos rinkinukai iš mūsų asortimento yra „Triguba jėga“ arba „Trijų galia“.

Dovanos moterims

Be abejo, dovanos moterims idėjoms taip pat labai tinka visi variantai tiek su kanapių aliejumi, tiek su kitais sprendimais. Dažnai gaminant sau ir šeimai maistą, moterys labai vertina ne tik sveiką ir kokybišką maistą, tačiau ir tvarką, kad visi daiktai turėtų savo vietą. Tad norint nudžiuginti tokius žmones, bus ypatingai vertingos dovanos, kaip aliejai medinėse dėžutėse. Mes jų turime ne vieną, kaip antai rinkiniai „Ramybė“, „Rytas“ ir kt. Net jeigu nerasite norimų aliejų rūšių dėžutėse, visada galite drąsiai mums rašyti ir sukomplektuosime išskirtinai Jums!

Dovanos tėvams, uošviams

Kai pagalvojame, kokia dovana mamai ar dovana tėčiui būtų tinkama, dažnai kyla tik viena mintis – sveikata. Nieko taip stipriai nelinkime savo tėvams, seneliams kaip sveikatos. Dėl to, kad ir kurį rinkinuką ar net visą rinkinį dėsite į krepšelį – tikrai nenusivilsite. Pagalvokite, ką labiausiai šis mylimas žmogus norėtų pagerinti: gal numalšinti skausmą, gal pagerinti odos būklę, gal atpalaiduoti raumenis ar kt. ir dovanos idėja susidėlios savaime. O jeigu visgi per sunku, tuomet nudžiuginkite asmenišku ir šiltu rinkiniu „Širdele mano“ su kanapių arbata ir moliniu puodeliu ar bet kuriuo aliejumi moliniame ąsotėlyje. Visos prekės ir jų rinkiniai mūsų asortimente yra natūralūs, iš gamtos, praturtinti naudingų organizmui ir maistingųjų medžiagų gausa.

Jeigu nerandate norimo dovanos rinkinio tokio, kurio turinys Jums patinka, susidėkite į krepšelį savo ir mes jį supakuosime, paruošime, o Jums beliks įteikti!

Dovanų rinkinys „Didingoji Suvalkija“ yra ypatingai tautiškumą atspindinti dovana, tinkanti norint nudžiuginti užsienyje gyvenančius artimuosius, kolegas ar verslo partnerius. Mėlynuojantys linų ir geltonuojantys rapsų laukai – tai Lietuvos atspindys. O iš šių gamtos gėrybių išgautas nerafinuotas, ..
12.63€
Be PVM:10.44€
Dovanų rinkinys „Didingoji Suvalkija“ yra ypatingai tautiškumą atspindinti dovana, tinkanti norint nudžiuginti užsienyje gyvenančius artimuosius, kolegas ar verslo partnerius. Mėlynuojantys linų ir geltonuojantys rapsų laukai – tai Lietuvos atspindys. O iš šių gamtos gėrybių išgautas nerafinuotas, ..
18.00€
Be PVM:14.88€
Kodėl „Geltonasis žiedas“? Nes dovanų rinkinį sudaro aliejaus rūšys, kurių žaliava auga Lietuvos laukuose ir žydi visi geltonai! Rinkinyje esantis šaukštelis yra maža asmeniška smulkmena, kuri visuomet primins, kad dovana gauta iš širdies, galvojant būtent apie jį!Kokia nauda ir ką duoda šie alieja..
19.05€
Be PVM:15.75€
Dovanų rinkinys „Harmonija“ yra itin vertinga dovana mėgstantiems gerą skonį, sveiką mitybą ar natūralias priemones sveikatos stiprinimui. Rinkinyje esančios net 5 rūšys kokybiško aliejaus, tikrai atras savo vietą namuose. Net tos pačios salotos, bet kasdien vis kito aliejaus lašu gardintos, leis ..
27.50€
Be PVM:22.73€
Kai ieškai asmeniškos, rūpestingos, tačiau nedidelės dovanos, rinkinys „Kanapėlė“ tikrai tam puikiai tinka. Kas gali būti geriau, kaip rytą pradėti energijos suteikiančia ir smegenų veiklą stiprinančia arbata, pietus gardinant subtiliai švelnaus skonio kanapų aliejumi? O jeigu diena buvo labai įtem..
10.50€
Be PVM:8.68€
Dovanų rinkinys „Meistras“ labiausiai nudžiugins tą, kuris pats yra tikras virtuvės meistras! Tai itin vertinga ir naudinga dovana virtuvės šefui, ar tiesiog žmogui, mėgstančiam gerą, kokybišką maistą. Rinkinyje esančios net 6 rūšys nerafinuoto, šalto spaudimo aliejaus, tikrai atras savo vietą ir k..
35.70€
Be PVM:29.50€
Kiekvienas maisto mylėtojas žino, jog kanapės turi subtilų skonį, todėl kanapių aliejus taip mėgstamas tarp gurmanų. O štai rapsų aliejus turi ne tik švelnų skonį ir kvapą, tačiau vienintelis toks nerafinuotas, šalto spaudimo aliejus, kuris tinkamas net ir kepti. Dovanodamas dovanų rinkinį „Ramybė..
28.00€
Be PVM:23.14€
Dovanų rinkinys „Rytas“ yra itin naudinga dovana. Rytą pradėjus šaukšteliu linų sėmenų aliejaus, kuris dar vadinamas „Lietuvos auksu“, diena bus žvalesnė, energingesnė. Pietus ruošiant su rapsų aliejumi, kurio ir yra didžiausias išskirtinumas, jog jį galima kaitinti, šeima valgys sveikai. O vakare..
18.50€
Be PVM:15.29€
Dovanų rinkinys „Rytas“ yra itin naudinga dovana. Rytą pradėjus šaukšteliu linų sėmenų aliejumi, kuris dar vadinamas „Lietuvos auksu“, diena bus žvalesnė, energingesnė. Pietus ruošiant su rapsų aliejumi, kurio ir yra didžiausias išskirtinumas, jog jį galima kaitinti, šeima valgys sveikai. O vakare..
24.00€
Be PVM:19.83€
Šis dovanų rinkinys ne veltui turi pavadinimą „Sapnas“. Jame esantys aliejai turi labai svarbius vaidmenis, kurie ne tik skirti skaninti maistą ir praturtinti jį įvairesniais skoniais, tačiau ir suteikti stiprybės bei ramybės mūsų organizmams. Tuomet dienos pabaigoje galime jaustis ramiau ir miegot..
20.00€
Be PVM:16.53€
Dovanų rinkinys „Šeimynėlė“ yra ypatingas tuo, kad kiekvienas buteliukas turi skirtingų naudingųjų savybių. Ir tikrai neliks nei vieno aliejaus iš rinkinio, kuris nerastų savo vietos virtuvėje ar nebūtų panaudotas kaip natūrali priemonė organizmo stiprinimui.Kodėl ši dovana tinkama visai šeimai?Jud..
24.00€
Be PVM:19.83€
Kai norisi nustebinti mylimą žmogų nedidele, tačiau malonia ir vertinga dovana, rinkinys „Šiluma“ tam idealiai tinka. Nesvarbu, dovana bus skirta mamai, tėčiui, seneliui, draugui ar kolegai, ją dovanojant parodysite kaip stipriai linkite jam sveikatos, energijos. Linų sėmenų aliejus yra vadinamas ..
8.40€
Be PVM:6.94€
Rodoma nuo 1 iki 12 iš 28 (3 puslapių)
Ši svetainė naudoja slapukus, kad suteiktų geriausią naršymo patirtį.