Meniu
Jūsų krepšelis

Kanapių arbata, 10 g.

Kanapių arbata, 10 g.
Kanapių arbata, 10 g.

Mūsų kanapių arbata iš žiedynų yra 100% natūrali, užauginta mūsų Lietuvos laukuose, skinta rankomis ir natūraliai džiovinta. Taip išsaugotos visos gerosios, žiedynuose susikaupę, savybės. Ji neturi svaiginančio poveikio, todėl tinka ir suaugusiems, ir vaikams. Tai raminanti arbata, atpalaiduojanti, aktyvinanti smegenų veiklą, malšinanti skausmą. Ji puikiai tinka ramiam miegui. Iš 10 g. pakuotės pasigaminsite 20-22 puodelius arbatos.

2.50€
Be PVM: 2.07€
  • Atsargos: Sandėlyje

100% natūrali kanapių arbata iš žiedynų, kuria prekiaujame, yra užauginta Lietuvos laukuose. Kad būtų išsaugotos visos gerosios savybės, susikaupę žiedynuose, ji skinta rankomis ir džiovinta tik natūraliu būdu. Arbatos spalva kiekvieną sezoną gali skirtis, kadangi tai priklauso nuo gamtos sąlygų būtent tą sezoną. Kuo žiedynai žalesni, reiškiasi tuo geresnės sąlygos buvo augti tais metais.

Pluoštinės kanapės neturi THC medžiagos, todėl mūsų kanapių arbata neturi svaiginančio poveikio. Dėl šios priežasties ją gali gerti kiekvienas - tiek vaikas, tiek senjoras. Arbata veikia atpalaiduojančiai, raminančiai. Ji atpalaiduoja raumenis, padeda esant mėšlungio sutraukimui, kepenų veiklos sutrikimui, peršalimo ligoms, padeda sukoncentruoti dėmesį, aktyviną smegenų veiklą, malšina skausmą ir svarbiausia - gerina miego kokybę. Rekomenduojama gerti po aktyvios veiklos, pavyzdžiui, pasportavus, taip pat prieš miegą 1-1.5 val., taip atpalaiduosite visą kūną ir geriau miegosite. Puikiai tinka pradėti rytą ir taip suaktyvinti smegenų veiklą.

Kanapių žiedynų arbata pasižymi subtiliu, lengvu žolelių skoniu. Kad kaskart atrastumėte vis naują arbatos skonio natą, rekomenduojame išbandyti ją ragaujant su papildomais ingredientais. Su šia arbata kartu puikiai dera citrinos skiltelė, medaus šaukštelis, cinamono šakelė, mėtos lapelis ir net pienas. Taip pat galima maišyti su kita arbata, neturinčia kofeino.

Mūsų patarimai, kaip paruošti skanią kanapių arbatą ČIA.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis
Ši svetainė naudoja slapukus, kad suteiktų geriausią naršymo patirtį.