Meniu
Jūsų krepšelis

Nelukštentos kanapių sėklos, 250 g.

Nelukštentos kanapių sėklos, 250 g.
Nelukštentos kanapių sėklos, 250 g.

250 g. pakuotėje esančios nelukštentos kanapių sėklos yra nuo senų senovės atrastas greičiausias būdas išvalyti žarnyną nuo toksinų. Kiekviena maža sėkla, apgaubta kietu kevalu kaip ginklu, kuris šluoja kenksmingas medžiagas iš Jūsų organizmo. Įliekite nelukštentų kanapių sėklų naudojimą į kiekvieną patiekalą, gardinkite košes, salotas, sumuštinius, kepkite duoną ir berkite į visus kitus kepinius. Taip būsite tikri, kad tiek Jūs, tiek Jūsų artimieji gauna visas būtinas medžiagas ir mineralus stipresniam imunitetui.

3.50€
Be PVM: 2.89€
  • Atsargos: Sandėlyje

Nelukštentos kanapių sėklos yra puikus būdas dieną pradėti skaidulų šaltiniu. Kiekviena sėkla, apgaubta kietu kevalu, atlieka žarnyno šluotos vaidmenį iš organizmo šalindama toksinus. Suvalikijosaliejus.lt ūkyje auginamos nelukštentos kanapių sėklos yra vienas iš mėgstamiausių naminių duonos kepėjų ingredientų. Nemokate kepti duonos? Tuomet gardinkite košes, salotas, sumuštinius, užkandžius, suktinukus, mėsos patiekalus. Tinka visavalgiams, tačiau puikiai subalansuota ir žaliavalgiams, veganams, o ir alergijos nebaisios, nes jų nesukelia.

Jeigu turite sveikatos sutrikimų, tuomet būtina žinoti, kad nelukštentos kanapių sėklos – tai tas būdas, kuris sėkmingai stiprina Jūsų imuninę sistemą. Pagerinkite širdies ir kraujagyslių veiklą, skatinkite smegenų veiklą, o gal kamuoja padidėjęs blogasis cholesterolis, bloga nuotaika, depresija?

Kanapių sėklos bene daugelio medikų rekomenduojamas natūralus būdas pasijusti geriau. O jei norite saldžiai išsimiegoti, pastiprinti regėjimą ar padailinti kūno formas – nelukštentos kanapių sėklos puikus metodas pamilti save labiau. Leiskite sau pajusti kanapių sėklų jėgą! Organizmas Jums atsidėkos.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis
Ši svetainė naudoja slapukus, kad suteiktų geriausią naršymo patirtį.