Meniu
Jūsų krepšelis

Nelukštentos kanapių sėklos, 150 g.

Nelukštentos kanapių sėklos, 150 g.
Nelukštentos kanapių sėklos, 150 g.

Nelukštentos kanapių sėklos, supakuotos 150 g. pakuotėje - vienas iš būdų dieną pradėti skaidulų šaltiniu. Kanapių sėklos pelnytai įvardijamos kaip puiki žarnyno šluota. Kepkite naminę duoną, lai visi Jūsų kepiniai gulantys ant šeimos stalo: košės, salotos, sumuštiniai būna paskaninti nelukštentų kanapių sėklomis. Stiprėjantis imunitetas, gilesnis miegas, gerėjanti nuotaika, ir net lieknesnė figūra – tai nelukštentų kanapių sėklų naudojimo rezultatas. Įsigykite ir mėgaukitės savimi ir gyvenimu!

1.80€
Be PVM: 1.49€
  • Atsargos: Sandėlyje

Nelukštentos kanapių sėklos yra puikus būdas dieną pradėti skaidulų šaltiniu. Kiekviena sėkla, apgaubta kietu kevalu, atlieka žarnyno šluotos vaidmenį iš organizmo šalindama toksinus. Suvalikijosaliejus.lt ūkyje auginamos nelukštentos kanapių sėklos yra vienas iš mėgstamiausių naminių duonos kepėjų ingredientų. Nemokate kepti duonos? Tuomet gardinkite košes, salotas, sumuštinius, užkandžius, suktinukus, mėsos patiekalus. Tinka visavalgiams, tačiau puikiai subalansuota ir žaliavalgiams, veganams, o ir alergijos nebaisios, nes jų nesukelia.

Jeigu turite sveikatos sutrikimų, tuomet būtina žinoti, kad nelukštentos kanapių sėklos – tai tas būdas, kuris sėkmingai stiprina Jūsų imuninę sistemą. Pagerinkite širdies ir kraujagyslių veiklą, skatinkite smegenų veiklą, o gal kamuoja padidėjęs blogasis cholesterolis, bloga nuotaika, depresija?

Kanapių sėklos bene daugelio medikų rekomenduojamas natūralus būdas pasijusti geriau. O jei norite saldžiai išsimiegoti, pastiprinti regėjimą ar padailinti kūno formas – nelukštentos kanapių sėklos puikus metodas pamilti save labiau. Leiskite sau pajusti kanapių sėklų jėgą! Organizmas Jums atsidėkos.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis
Ši svetainė naudoja slapukus, kad suteiktų geriausią naršymo patirtį.