Meniu
Jūsų krepšelis

Kanapių baltymai (proteinas), 500 g.

Kanapių baltymai (proteinas), 500 g.
Išparduota
Kanapių baltymai (proteinas), 500 g.

Iš pluoštinių kanapių, užaugintų mūsų pačių ūkyje, kanapių baltymai (kitaip dar vadinami kanapių proteinas) yra natūralus baltymų šaltinis. Jie pasižymi lengvu riešutų skoniu, lengvai virškinami ir itin greitai įsisavinami mūsų organizme. Šie augalinės kilmės baltymai tinka veganams, vegetarams, žaliavalgiams, taip pat sportuojantiems ir tiems, kas laikosi dietos, norėdami mažinti savo kūno svorį, formuoti raumenis. Pakuotė yra 500 g. ir ji labai patogi tiems, kas juos vartoja kasdien.

11.00€
Be PVM: 9.09€
 • Atsargos: Išparduota

Kanapių baltymai (proteinas) pagaminti iš mūsų ūkyje augintų pluoštinių kanapių. Tai natūralus baltymų šaltinis, pasižymintis lengvu riešutų skoniu. Jie puikiai tinka vegetarams, veganams, žaliavalgiams, sportuojantiems, metantiems svorį.

Šį augalinį proteiną mūsų organizmas įsisavina itin gerai, kadangi šio baltymo struktūra labai artima žmogaus, yra greitai virškinami.

Kanapių baltymai padeda:

 • Sureguliuoti svorį;
 • Augti ir vystytis visoms kūno dalims, ypač formuojant raumenis;
 • Pagreitinti riebalų deginimo procesą;
 • Padidinti baltymų įsisavinimą;
 • Gerinti širdies veiklą;
 • Išvalyti organizmą nuo užterštumo;
 • Mažinti cukraus kiekį organizme;
 • Stiprinti imuninę sistemą.

Kanapių baltymų vartojimas

Kanapių baltymai gali būti vartojami dedant į kokteilius, su sultimis, maišant ir brinkinant su vandeniu po sporto (taip greičiau atgaunamos jėgos, gerai ir sveikai formuojasi raumuo). Taip pat galima dėti į kepinius: pyragus, blynus, sausainius.

Rekomenduojama paros norma - 60 g. kanapių baltymų. Jeigu sportuojate ar nevartojate mėsos, šį kiekį galima didinti. Didinti paros normą rekomenduojama palaipsniui, kad organizmas nepatirtų šoko. Staigus padidinimas gali sukelti pilvo pūtimą ar viduriavimą.

Galiojimo terminas

Mūsų ūkio kanapių baltymus (proteiną) rekomenduojama sunaudoti:

 • per 8 mėn. laikant šaldytuve;
 • per 4 mėn. laikant tamsioje spintelėje.

Kaip gaunami miltelių pavidalo baltymai? Tai vienas dažniausiai užduodamų klausimų, į kurį atsakome paprastai. Pirmiausia, kanapių sėklos sumalamos į miltus, tada gaunami stambūs milteliai, kurie dar kartą sumalami į smulkesnes daleles. Gauti miltai išsijojami į kelių dydžių frakcijas, kurios centrifuguojamos dideliu greičiu ir taip atsiskiria didesnės dalelės nuo mažų. Pačios mažiausios frakcijos dalelės yra naudojamos kanapių baltymams (proteinui), nes jose daugiausiai susikaupę omega-3, omega–6, vitaminų, mineralų, skaidulų, chlorofilo, antioksidantų.

Kanapės – tai augalas, daugiausiai turintis chlorofilo. Dėl to aliejus, baltymai, kanapių arbata būna žalios spalvos.

Kaip atskirti geros kokybės kanapių baltymus (proteiną)? Labai paprasta! Tai matoma „plika“ akimi. Jeigu kanapių baltymai švieži ir pagaminti iš sveikai užaugintų sėklų, milteliai būna gražios, šviesiai žalios spalvos. Laikui bėgant jie oksiduojasi su šviesa ir pradeda įgauti rudą atspalvį. Dėl to kanapių baltymus rekomenduojama laikyti šaldytuve, taip juos ilgiau išlaikysite šviežesnius.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis
Ši svetainė naudoja slapukus, kad suteiktų geriausią naršymo patirtį.