Meniu
Jūsų krepšelis

Dovanų rinkinys „Šeimynėlė“, 3x250 ml.

Dovanų rinkinys „Šeimynėlė“, 3x250 ml.
Dovanų rinkinys „Šeimynėlė“, 3x250 ml.

Dovanų rinkinys visai šeimai – „Šeimynėlė“. Rinkinyje aliejų rūšys suderintos taip, kad tiktų tiek moterims, tiek vyrams ir vaikams. Tai puiki dovana, kai ieškai kažko ypatingo, jog būtų ir naudinga, ir praktiška.

Rinkinyje yra 3 buteliukai po 250 ml. skirtingų nerafinuotų, šalto spaudimo aliejų: judros aliejus, moliūgų aliejus ir kanapių aliejus. Jie visi jau supakuoti į dėžutę, tad tuo rūpintis jau nebereikės, belieka dovanoti!

24.00€
Be PVM: 19.83€
  • Atsargos: Sandėlyje

Dovanų rinkinys „Šeimynėlė“ yra ypatingas tuo, kad kiekvienas buteliukas turi skirtingų naudingųjų savybių. Ir tikrai neliks nei vieno aliejaus iš rinkinio, kuris nerastų savo vietos virtuvėje ar nebūtų panaudotas kaip natūrali priemonė organizmo stiprinimui.

Kodėl ši dovana tinkama visai šeimai?

  • Judros aliejus yra išskirtinio aštraus skonio, primenantis ridikėlį, ropę ar net krienus. Labai tinka marinuoti žuvį ar mėsą, gardinti sriubą ar plovą. Vartojant kaip natūralią gydančią priemonę, judros aliejus, kaip ir garstyčių, turi puikių šildomųjų savybių, itin vertingas tepant artrito kamuojamas vietas. Jeigu reikalinga drėkinti odą, minkštinti, atstatyti jos būklę, šis aliejus tikrai bus naudingas!
  • Moliūgų aliejus – labai atidi dovana vyrui, leisianti stiprinti jo vyriškumą jam to nė nežinant… Žinoma, jis turi ir daugiau gerų savybių, jame apstu vitaminų, reikalingų kiekvieno organizmui. Tačiau svarbiausia, kad jį labai mėgsta ir vaikai! Tai aliejus, kuris tinka net ir su desertais!
  • Kanapių aliejus tinka visiems ir abejingų tikrai nepalieka! Jo skonis primena riešutus, aguonas. Savo subtiliu ir švelniu skoniu puikiai tinka gardinti maistą. Jis padeda gerinti miegą, mažinti nerimą, depresiją, netgi turi priešuždegiminių savybių, todėl tinka tepti pažeistas odos vietas.

Šiame rinkinyje sudėta šiluma, geras skonis ir ramybė. To linkime kiekvienam, kam bus skirta ši dovana!

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis
Ši svetainė naudoja slapukus, kad suteiktų geriausią naršymo patirtį.