Meniu
Jūsų krepšelis

Dovanų rinkinys „Širdele mano“

Dovanų rinkinys „Širdele mano“
Dovanų rinkinys „Širdele mano“

Jeigu ieškai nedidelės, tačiau šiltos ir jaukios dovanos, rodančios asmenišką dėmesį, Tau tikrai patiks dovanų rinkinys „Širdele mano“. Jame yra molinis puodelis, puoštas raudonomis širdimis, ir kanapių arbata, 20g. Raminanti ir atpalaiduojanti arbata iš dovanoto puodelio kaskart primins tą, kuris dovanojo ją su meile.

Rinkinys jau supakuotas skaidrioje dėžutėje, tad belieka dovanoti!

12.10€
Be PVM: 10.00€
  • Atsargos: Sandėlyje

Labai dažnai būna, kad, kai norime padovanoti artimam žmogui ar kolegai ką nors, neskiriant didelės pinigų sumos, tačiau, kad tai būtų maloni, džiuginanti smulki staigmena, ieškome puodelio, turinčio asmenišką prasmę. Būtent toks puodelis yra dovanų rinkinyje „Širdele mano“. Molinis ir išskirtinis, puoštas širdelėmis ir rodantis Jūsų meilę žmogui, kuriam skirta dovana.

Taip pat, kad puodelis nedulkėtų, o būtų iškart naudojamas, prie jo yra ir kanapių arbata. Ji veikia žmogaus organizmą raminančiai ir atpalaiduojančiai, tad žmogus, kuriam dovanosite, tikrai Jums vėliau padėkos už ramybės aromatą arbatos puodelyje! Kanapių arbata padeda sukoncentruoti dėmesį, malšina skausmą, padeda esant peršalimo ligoms, gerina miego kokybę. Arbata neturi svaiginančio poveikio, kadangi yra iš pluoštinių kanapių, neturinčių THC medžiagos, tad ją tikrai gali gerti tiek vaikas, tiek senelis.

 

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis
Ši svetainė naudoja slapukus, kad suteiktų geriausią naršymo patirtį.