Meniu
Jūsų krepšelis

Dovanų rinkinys „Geltonasis žiedas“, 4x100 ml.

Dovanų rinkinys „Geltonasis žiedas“, 4x100 ml.
Dovanų rinkinys „Geltonasis žiedas“, 4x100 ml.

Rinkinyje yra 4 buteliukai po 100 ml. skirtingų nerafinuotų, šalto spaudimo aliejų: garstyčių, rapsų, saulėgrąžų ir judros. Prie jų yra ir medinis šaukštelis, kuriuo kas rytą galima ragauti ir stiprinti savo organizmą natūraliomis, iš gamtos gautomis gėrybėmis.

Šis dovanų rinkinys tai puiki dovana tiek mamai, tiek tėčiui ar kitam mylimam žmogui, kuriam linkime sveikatos!

19.05€
Be PVM: 15.75€
  • Atsargos: Sandėlyje

Kodėl „Geltonasis žiedas“? Nes dovanų rinkinį sudaro aliejaus rūšys, kurių žaliava auga Lietuvos laukuose ir žydi visi geltonai! Rinkinyje esantis šaukštelis yra maža asmeniška smulkmena, kuri visuomet primins, kad dovana gauta iš širdies, galvojant būtent apie jį!

Kokia nauda ir ką duoda šie aliejai? Kur galima juos panaudoti?

  • Garstyčių aliejus pasižymi šildomosiomis savybėmis, todėl tinka tepti skaudamas nugaros, sąnarių, sumušimų vietas, labai gerai atpalaiduoja įtemptus raumenis. Naudojant maistui, puikiai tinka konservavimui ar vakavimui.
  • Judros aliejus yra išskirtinio aštraus skonio, primenantis ridikėlį, ropę ar net krienus. Labai tinka marinuoti žuvį ar mėsą, gardinti sriubą ar plovą. Vartojant kaip natūralią gydančią priemonę, judros aliejus, kaip ir garstyčių, turi puikių šildomųjų savybių, itin vertingas tepant artrito kamuojamas vietas. Jeigu reikalinga drėkinti odą, minkštinti, atstatyti jos būklę, šis aliejus tikrai bus naudingas!
  • Rapsų aliejus vienintelis šalto spaudimo aliejus tinkantis kepimui! Jis neįsigeria į maistą!
  • Saulėgrąžų aliejus tinkamas kepiniams orkaitėje: sausainiams, pyragams, duonai. Vartojant gryną, padeda sumažinti blogojo cholesterolio kiekį organizme, suteikia energijos ir dar daug kitų naudų.

Šis dovanų rinkinys tikrai patiks kiekvienam mylimam žmogui. Jame glūdi rūpestis ir meilė. Tegul tai būna pati šilčiausia dovana Tavo mamai, tėčiui, seneliui, o gal labai gerai draugei ar kolegai.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis
Ši svetainė naudoja slapukus, kad suteiktų geriausią naršymo patirtį.