Meniu
Jūsų krepšelis

Dovanų rinkinys „Didingoji Suvalkija“, 2x500 ml.

Dovanų rinkinys „Didingoji Suvalkija“, 2x500 ml.
Dovanų rinkinys „Didingoji Suvalkija“, 2x500 ml.

Labiausiai virtuvės šefus, meistrus, ar tiesiog itin mėgstančius gaminti artimuosius džiuginanti dovana – dovanų rinkinys „Didingoji Suvalkija“. Čia net po 500 ml. esantys nerafinuoti, šalto spaudimo aliejai leis mėgautis jų nuostabiais skoniais, kupinais maistingųjų ir naudingųjų savybių kasdien. Mūsų pačių laukuose auginamos žaliavos ir su meile iš jų spausti aliejai – linų sėmenų aliejus ir rapsų aliejus – mėlynai geltonas Suvalkijos krašto atspindys. Jeigu norite dovanojant dar ir sustiprinti šio krašto svarbą, tuomet rinkinys būtent Jums!

Dovana jau supakuota dėžutėje, tad belieka ją įteikti!

12.63€
Be PVM: 10.44€
  • Atsargos: Sandėlyje

Dovanų rinkinys „Didingoji Suvalkija“ yra ypatingai tautiškumą atspindinti dovana, tinkanti norint nudžiuginti užsienyje gyvenančius artimuosius, kolegas ar verslo partnerius. Mėlynuojantys linų ir geltonuojantys rapsų laukai – tai Lietuvos atspindys. O iš šių gamtos gėrybių išgautas nerafinuotas, šalto spaudimo aliejus – tikras sveikatos ir puikaus skonio šaltinis.

Rinkinyje esantys aliejai yra tamsiuose buteliukuose po 500 ml., tad ji labiausiai džiugins tuos, kurie jau pamilę šiuos puikius aliejus.

  • Linų sėmenų aliejus yra vadinamas „Lietuvos auksu“, vertingas naudojant tiek su maistu, tiek kaip papildas. Jis dažnai naudojamas kaip „lietuviškieji“ žuvų taukai, kadangi jame yra puikus balansas tarp omega-3 ir omega-6, reikalingų mūsų organizmui. Jis ypatingai mėgstamas virtuvės šefų, tad jeigu dovana-staigmena skirta virtuvės virtuozui – tikrai neapsiriksi.
  • Rapsų aliejus vienintelis šalto spaudimo aliejus tinkantis kepimui! Jis neįsigeria į maistą, pasižymi švelniu skoniu ir kvapu.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis
Ši svetainė naudoja slapukus, kad suteiktų geriausią naršymo patirtį.