Meniu
Jūsų krepšelis

Dovanų rinkinys „Ramybė“, 2x500 ml. medinėje dėžutėje

Dovanų rinkinys „Ramybė“, 2x500 ml. medinėje dėžutėje
Dovanų rinkinys „Ramybė“, 2x500 ml. medinėje dėžutėje

Universalus švelnaus skonio ir kvapo rapsų aliejus ir subtilaus švelnumo kanapių aliejus po 500 ml. sujungti į vieną komplektą – tai dovanų rinkinys „Ramybė“. Tai rūpestinga dovana, tinkanti kiekvienam, mėgstančiam gerą, subtilų skonį kokybiškų, nerafinuotų, natūraliai nusodintų, šalto spaudimo aliejų. Tuo pačiu tai rodo ir dėmesingumą, kad aliejai visada turėtų savo vietą – medinę dėžutę. Šiems pasibaigus, bus galima vietas užpildyti tais pačiais ar kitais mylimais skoniais.

28.00€
Be PVM: 23.14€
  • Atsargos: Sandėlyje

Kiekvienas maisto mylėtojas žino, jog kanapės turi subtilų skonį, todėl kanapių aliejus taip mėgstamas tarp gurmanų. O štai rapsų aliejus turi ne tik švelnų skonį ir kvapą, tačiau vienintelis toks nerafinuotas, šalto spaudimo aliejus, kuris tinkamas net ir kepti. Dovanodamas dovanų rinkinį „Ramybė“, nudžiuginsi kiekvieną, mėgstantį kokybę ir gero maisto skonį!

Kokia nauda ir ką duoda šie aliejai? Kur galima juos panaudoti?

  • Kanapių aliejus tinka visiems ir abejingų tikrai nepalieka! Jo skonis primena riešutus, aguonas. Savo subtiliu ir švelniu skoniu puikiai tinka gardinti maistą. Jis padeda gerinti miegą, mažinti nerimą, depresiją, netgi turi priešuždegiminių savybių, todėl tinka tepti pažeistas odos vietas.
  • Rapsų aliejus vienintelis šalto spaudimo aliejus tinkantis kepimui! Jis neįsigeria į maistą!

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis
Ši svetainė naudoja slapukus, kad suteiktų geriausią naršymo patirtį.