Meniu
Jūsų krepšelis

Nelukštentos kanapių sėklos, 500 g.

Nelukštentos kanapių sėklos, 500 g.
Nelukštentos kanapių sėklos, 500 g.

Nelukštentos kanapių sėklos 500 g. pakelyje įvertintas kiekvieno, kuris kada nors turėjo galimybę paskanauti ir jų nauda organizmui. Kanapių sėklos yra vienas iš tų retesnių augalų, turinčių idealų omega-3 ir omega-6 rūgščių balansą, itin reikšmingą žmogaus organizmui. Vadiname tai gamtos dovana, kurią pagarbiai ir su meile auginame „Suvalkijos aliejus“ laukuose. 

6.00€
Be PVM: 4.96€
  • Atsargos: Sandėlyje

Nelukštentos kanapių sėklos yra puikus būdas dieną pradėti skaidulų šaltiniu. Kiekviena sėkla, apgaubta kietu kevalu, atlieka žarnyno šluotos vaidmenį iš organizmo šalindama toksinus. Suvalikijosaliejus.lt ūkyje auginamos nelukštentos kanapių sėklos yra vienas iš mėgstamiausių naminių duonos kepėjų ingredientų. Nemokate kepti duonos? Tuomet gardinkite košes, salotas, sumuštinius, užkandžius, suktinukus, mėsos patiekalus. Tinka visavalgiams, tačiau puikiai subalansuota ir žaliavalgiams, veganams, o ir alergijos nebaisios, nes jų nesukelia.

Jeigu turite sveikatos sutrikimų, tuomet būtina žinoti, kad nelukštentos kanapių sėklos – tai tas būdas, kuris sėkmingai stiprina Jūsų imuninę sistemą. Pagerinkite širdies ir kraujagyslių veiklą, skatinkite smegenų veiklą, o gal kamuoja padidėjęs blogasis cholesterolis, bloga nuotaika, depresija?

Kanapių sėklos bene daugelio medikų rekomenduojamas natūralus būdas pasijusti geriau. O jei norite saldžiai išsimiegoti, pastiprinti regėjimą ar padailinti kūno formas – nelukštentos kanapių sėklos puikus metodas pamilti save labiau. Leiskite sau pajusti kanapių sėklų jėgą! Organizmas Jums atsidėkos.

Parašyti įvertinimą

Norėdami palikti atsiliepimą prašome prisijungti arba registruotis
Ši svetainė naudoja slapukus, kad suteiktų geriausią naršymo patirtį.